T: + 48 607 270 002

Faq

28
sty 22 piątek
29
sty 22 sobota

Często zadawane pytania

 • Czy apartamenty są umeblowane i wyposażone?

Każdy apartament składa się z sypialni, łazienki i pokoju dziennego z kuchnią, które są w pełni umeblowane. Każdy apartament wyposażony jest w telewizor, lodówkę, pralkę, sztućce, ręczniki i pościel (+ sofę w większości apartamentów)

 • Czy apartamenty są w centrum miasta?

Nasze Apartamenty są w centrum Wrocławia. Wszystkie apartamenty znajdują się w Rynku wrocławskim, tuż przy Ratuszu.  Wrocławski Rynek można uznać za centralny punkt miasta. Wszystkie główne dzielnice handlowe, takie jak Świdnicka, Galeria Dominikańska czy Arkady są również zaledwie kilka minut spacerem od hotelu.

 • Czy wymagana jest zaliczka?

Zaliczka jest wymagana przy dokonaniu rezerwacji w wysokości 20 % wartości rezerwacji. Reszta należności będzie uregulowana w dniu przyjazdu.

 • Co to jest opcja “Prepay and save“?

To zniżka dostępna tylko przy rezerwacji, gdzie klient płaci za pobyt w całości w dniu rezerwacji. Proszę zauważyć, ze nie będzie można rezerwacji anulować czy zmienić dat przyjazdu?

 • Czy wymagana jest przedpłata przed przyjazdem?

Wszystkie należności będą uregulowana w dniu przyjazdu.

 • Czy wymagana jest kaucja?

Tak, kaucja jest wymagana na przyjeździe I jest to kwota 500 pln za apartament. Należy pamiętać ze akceptujemy tylko jedna zapłatę gotówką lub karta kredytowa/debetowa ktora jest w gestii głównego gościa. Osoba odpowiedzialna za pozostałych gości jest główny gość. W razie szkód dokonanych w apartamencie, płatności będą dokonane na pokrycie zniszczeń przedmiotów, uszkodzenia mienia, dodatkowych kosztów czyszczenia apartamentu zostawionym w niedopuszczalnym stanie, niedopuszczalnego nadmiernego zużycia energii elektrycznej, a także naruszenia przepisów, takie jak palenie w pokojach lub powodowanie zakłócenia innych gości korzystających z nieruchomości. Depozyty zabezpieczające mogą być również zatrzymane przez Zarząd w przypadku nieautoryzowanych dodatkowych osób korzystających z pokoju i udogodnienia.Jeśli Kaucja jest wypłacana w gotówce, będzie zwrócona w dniu wyjazdu, po uprzednim sprawdzeniu stanu apartamentu poprzez pracownika SUKIENNICE APARTHOTEL . Depozyty zabezpieczające znajdujące się na karcie kredytowej (poprzez pre-autoryzacje) lub pobierane z karty debetowej zostaną zwrócone zgodnie z polityką wydającego banku. Zazwyczaj może to trwać od 3-10 dni roboczych, jednak niektóre banki nie dłużej.Klienci powinni również pamiętać, że przy pre-autoryzacji pieniądze nie są przekazywane w automatycznie na konto SUKIENNICE APARTHOTEL, jednak będzie to mieć wpływ na równowagę dostępnych środków i limitów wydatków na karcie. Zarząd nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w zwrocie przez pre-autoryzacji karty kredytowej. Prosimy upewnić się, że apartamenty są pozostawione w dobrym stanie, wszystkie odpady umieszczone w koszu na śmieci, wszystkie naczynia, sztućce sa umyte. W przeciwnym wypadku, zostanie zastosowana dodatkowa opłata w wysokości 100 pln SUKIENNICE APARTHOTEL zastrzega sobie prawo do obciążenia posiadacza karty za szkody spowodowane przez klienta lub którykolwiek z gości. Pełna kontrola inwentaryzacji mieszkania odbywa się przed przyjazdem gości i po odjeździe. Wszelkie uszkodzenia w apartamencie lub brakujących lub uszkodzonych rzeczy będą pobierane z posiadacza karty i / lub gości.

 • Czy są jakieś inne opłaty i koszty?

Nie pobiera się opłat administracyjnych w momencie dokonania rezerwacji. Wszystkie inne normalne opłaty (Internet / prąd / woda / ogrzewanie itp) są pokrywane w racie za nocleg. Nadmierne korzystanie z energii elektrycznej może spowodować dodatkową opłatę dla posiadacza karty i / lub gości . Aby uniknąć przekroczenia dodatkowej energii, możemy sugerować, żeby goście wyłączali wszystkie urządzenia / Oświetlenie / ogrzewanie, gdy nie sa w użyciu.

 • Jakie są zasady anulowania rezerwacji?

Depozyty wypłacane (opcja “Prepay and save “ ) nie podlegają zwrotowi.Rezygnacja musi nastąpić poprzez e-mail do cancellations@apartments-wroclaw.com Potwierdzenie anulowania zostanie wysłane do Ciebie. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia, wówczas anulowanie mogło nie zostać otrzymane. SUKIENNICE APARTHOTEL nie gwarantuje, że wiadomości wysłane e-mail są zawsze dostarczone. W zależności od przyczyn rezygnacji, klient może odzyskać opłaty od firmy ubezpieczeniowej, jeśli jest wykupione ubezpieczenie podróżne. Zdecydowanie zalecamy, aby wszyscy klienci uzyskać odpowiednie ubezpieczenie u prywatnego ubezpieczyciela•    Rezygnacja musi być otrzymana przed 12 w południe (czasu polskiego) dwa dni przed datą przyjazdu, i wysłana e-mailem do cancellations@apartments-wroclaw.com . W tym wypadku nie będzie pobrana żadna inna oplata , inna niż utrata wpłaconej kaucji.Jeśli Klient powiadomi o anulowaniu po 12 w południe (czasu polskiego) oraz w ciągu dwóch dni od daty przyjazdu, lub nie przyjedzie, pełna kwota zostanie pobrana i jest bezzwrotna.•    Anulowanie nie jest dozwolone dla opcji “Prepay and Save “

 • Gdzie się zameldować?

Meldunek następuje w biurze SUKIENNICE APARTHOTEL na ulicy Sukiennice 5-7 , 50-107 Wrocław 

 • Co to jest serwisowany apartament?

Apartament serwisowany nie jest sprzątany codziennie, jak w hotelu. Dodatkowo, gotowanie, sprzątanie i mycie jest w zakresie gości. Jednakże, w przypadku pobytu na więcej niż jeden tydzień, mieszkanie będzie sprzątane raz w tygodniu i będą dostarczane świeże ręczniki i pościel. Jeżeli wymagane jest dodatkowe sprzątanie, to można zorganizować to za dodatkową opłatą.

 • O której godzinie jest zameldowanie i wymeldowanie?

Zameldowanie odbywa się o godzinie 15:00, a wymeldowanie jest o godzinie 11:00. W zależności od dostępności apartamentu może być dostepne wcześniej, choć nie może tego zagwarantowac. Ponieważ musimy mieć dostęp do apartamentu aby go przygotowac dla nastepnych gosci, prosimy o opuszczenie apartamentu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. W zależności od dostępności, po południu / wieczorem wymeldowanie może być przedluzone za dodatkową opłatą.

 • Czy rezerwacja może zostać przedłużona?

W zależności od dostępności, rezerwacja może zostać przedłużona. Jednakże nie możemy zagwarantować ten samej stawki za pobyt. Dodatkowe noce będzie naliczane według stawek obowiązujących w tym czasie.

 • Czy jest dostępny parking dla aut?

Tak oferujemy parking podziemny w tym samym budynku co apartamenty. Należy zarezerwować parking w momencie rezerwacji apartamentu. Koszt parkingu za dobę to 60 pln lub 600 pln za miesiąc.

 • Czy są dostępne łóżeczka i krzesełka dla dzieci?

Jest możliwość zamówienia łóżeczka i krzesełka dla dziecka przy dokonaniu rezerwacji które są bezpłatne.

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij