T: + 48 607 270 002
  1. Strona główna
  2. Apartamenty
Lokalizacja we Wrocławiu:
ul. Sukiennice

Noclegi – Wrocław - Rynek

Obecnie, dostępne apartamenty w ścisłym Rynku, znajdują się przy ulicy Sukiennice i Krawieckiej. Ich położenie umożliwia bezpośrednie wyjście i spacer deptakiem, zlokalizowanym w samym centrum. To dzięki takiej lokalizacji mamy gwarancję zobaczenia najmniejszych i najbardziej tajemniczych alejek wokół Rynku. A proszę nam wierzyć - kryją one w sobie nie tylko kultowe krasnale! Wrocław Stare Miasto noclegi to połączenie historii, pięknej dzielnicy miasta i luksusu.

  • przy ulicy Krawieckiej znajduje się 1 apartament, w cenie od 319 zł za nocleg. Metraż lokali oscyluje w granicach 65 mkw. Noclegi Wrocław Rynek dają możliwość przyjazdu większą, nawet 4 osobową rodziną. Wyjątkowe jasne wnętrza dają sprzyjają dobremu samopoczuciu w centrum Wrocławia.

  • przy ulicy Sukiennice dostępne jest 30 apartamentów, w cenie od 189 zł za noc. Są to wyjątkowo tanie noclegi we Wrocławiu blisko rynku, dające gwarancje jakości i luksusu. Największy apartament sięga 80mkw, dając przy tym możliwość przyjazdu 4 osobowej rodzinie lub znajomym. 

Noclegi we Wrocławiu blisko rynku

Wrocław stare miasto noclegi

Stare Miasto to najstarsza, lewobrzeżna część miasta Wrocław. Kiedyś uważana za część administracyjno-rządową, dziś ścisłe centrum miasta. Obecnie posiada ono największe nagromadzenie zabytków i punktów obowiązkowych na mapie. Wrocław Stare Miasto noclegi to wyjątkowe miejsce, pozwalające zasmakować historii i mijającego nieubłaganie czasu, który odcisnął piętno na zabytkach. Stare Miasto to Rynek, otoczony kościołami parafialnymi i klasztorami. To tu niegdyś znajdował się zamek cesarski i zabytkowe Sukiennice. Wrocławskie Stare Miasto noclegi oferuje w różnych cenach i standardach. Wybór naszych apartamentów jest szeroki i obecnie umożliwia wybór lokalu na jednym z 4 uliczek miasta. Ulica Krawiecka znajduje się 500 metrów od samego Ratusza. Ulica Odrzańska sąsiaduje z Parafią św. Elżbiety. Oddalona od ścisłego Rynku ulica Wierzbowa znajduje się blisko Parku Staromiejskiego i Muzeum Figur Woskowych. Wrocławskie noclegi blisko Rynku pozwalają poznać te wszystkie miejsca od podszewki!

Wrocław noclegi blisko rynku

Noclegi we Wrocławiu blisko rynku, noszą ze sobą ogrom pozytywnych walorów, które dodatkowo uprzyjemnią Państwu wykupiony wyjazd. Posiadanie swoich czterech kątów w Rynku, to gwarancja łatwej komunikacji, która pozwoli nam dostać się w każdy zakamarek miasta. Tramwaje i autobusy to najszybszy i najtańszy sposób podróżowania, zwłaszcza w godzinach szczytu. Okolica starego miasta jest uważana za jedną z najpiękniejszych w mieście. Wrocław noclegi blisko Rynku to widok kolorowych kamienic, gwarancja największych kulturalnych placówek za rogiem i prawdziwe serce tętniącego życiem miasta. Kilkuminutowy spacer pozwoli nam odwiedzić Operę, Narodowe Forum Muzyki, które powstało z racji zostania Europejską Stolicą Kultury 2016, oraz zjawiskowy Ostów Tumski. Noclegi Wrocław Rynek dają możliwość aktywnego uczestniczenia w klimatycznym Jarmaku Bożonarodzeniowym, słynnym festynie Europa na Widelcu oraz zabawie sylwestrowej. Wrocławskie Stare Miasto noclegi znajdują się blisko Dworca PKS i PKP oraz blisko wielu postojów taksówek, które ułatwią transport z i do Państwa domu.

newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami i promocjami!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij